Petardy 1 a 2 třídy

Petardy 1 a 2 třídy

13. 9. 2012, 13:54

Pokud chcete slavit v tom pravém slova smyslu, rozhodně se neošiďte o petardy, dělobuchy, konfety, ohňostroje a další pyrotechniku. Neochuďte nejen sebe, ale především své hosty. Užijte si světelné i zvukové efekty. Dejte jasně najevo, že máte co slavit.

Petardy 1 a 2 třídy

Užijte si světelné i zvukové efekty. Zábavná pyrotechnika se postará o zlatý hřeb jakékoli oslavy či party. Dejte jasně najevo, že máte co slavit. Petardy 1. a 2. třídy můžete "ovládat" sami. Druhá třída je prodejná osobám starším osmnácti let. Petardy a dělobuchy se zapalují, škrtají se, odhazují nebo pokládájí na zem, vytváří zvukové efekty. Ať všichni v okolí vědí, že slavíte!

První a druhá třída je tu pro vás

Petardy prví a druhé třídy jsou prodejné osobám starším osmnácti let. Pokud pečlivě dodržíte veškerá doporučení a návody k jejich ovládání a manipulaci s nimi, nehrozí, že by vaše oslava byla narušena či zničena nehodou, zraněním a podobně. Petardy a dělobuchy se zapalují, škrtají se, odhazují nebo pokládájí na zem, vytváří zvukové efekty. Díky tomu jsou tedy určeny k venkovnímu použití. Ideální pro letní grilovací party, oslavy narozenin pod širým nebem, divoké rozlučky se svobodou nebo například zásnubní oslavy.

Nekonečný výběr petard

Petardy se nabízejí v mnoha a mnoha variantách a druzích. Záleží jen na vás, jak silný zvukový efekt zvolíte. Liší se samozřejmě i způsobem aktivace. Pozor na to, že některé druhy je nutné po zapálení či škrtnutí odhodit do poněkud větší vzdálenosti. Vždy tedy pečlivě čtěte příbalové letáky a zvažte, co si můžete dovolit. Asi nejjednodušší a nejdostupnější verzí petard jsou bouchací kuličky a šňůrky. K jejich odpálení většinou dokonce ani nepotřebujete oheň. Jednoduše je vytahujete z krabičky a boucháte o zem.

Větší petardy

Naopak větší a také o něco nákladnější petardy je nutné zapálit a odhodit do dostatečné vzdálenosti. Zvukový efekt granátů a bomb je nezřídka doplněn i světelným zábleskem nejrůznějších barev. Ať už zvolíte petardy kuličkové nebo větší, vždy dbejte na svou bezpečnost a třešnička na dortu vaší venkovní party nebude mít chybu!

Zobrazení: 90190 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.