Konfety

Vystřelovací konfety

13. 9. 2012, 13:59

Vystřelovací konfety skvěle oživí každou akci. Patří ke klasickým a oblíbeným zábavám při slavnostních příležitostech - ať jde o svátky, narozeniny, Silvestra nebo o jeden z nejkrásnějších dnů v životě - den svatební.

Vystřelovací konfety

Původně se vystřelovací konfety vyráběly jen z barevných kousků papíru nebo kovu. Nejnověji jsou dodávány i tzv. vystřelovací serpentýny ( barevné proužky), které byly dříve jen v ruličkách. Vystřelovací konfety lze koupit v různých barvách a tvarech - např. srdíčka, kuličky. Pro odpálení lze využít konfetové pistole nebo různých party sprejů.

Pokud je oslava laděna v určité barvě, lze i vystřelovací konfety koupit roztříděné podle barvy. Sadu pouze bílých, růžových, modrých, stříbrných nebo zlatých vystřelovacích konfet nabízejí v množství tvarů a velikostí kamenné i internetové obchody. Umocníte barevný zážitek z vaší párty.Pro svatební den je možné zakoupit svatební vystřelovací konfety. Od obyčejných se liší tvary - většinou jde o srdíčka nebo proužky. Bílou barvu nevěstiných šatů zvýrazníte využitím bílých vystřelovacích serpentýn (dlouhé tenké proužky). Něžnost svatebního obřadu pak lze doplnit svatebními konfetami ve tvaru růžových lístků v rozličných barvách (bílá, růžová, červená atd). Novinkou na trhu svatebních konfet jsou konfety ve tvaru květu.

Samotný svatební stůl lze ozdobit svatebními konfetami ve tvaru malých perleťových srdíček nebo motýlků. Originální svatební konfety představují pražené mandle obalené v pravé čokoládě a jemné bílé cukrové polevě.Nejen vystřelovací konfety dokáží potěšit. Pokud chcete udělat radost někomu blízkému, věnujte mu mýdlové konfety v dárkovém balení. Jde o tenké plátky mýdla sestavené do různých tvarů - především do květů růží nebo srdíček. Po vhození přiměřeného množství mýdlových konfet do vody se samy rozpustí. Umyjeme-li se touto vodou, je naše pleť hebká a voňavá. Zvláště ženy dokáží takový dárek ocenit. Mýdlové konfety jsou i pěknou dekorací.

Zobrazení: 88348 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.