III. třída

Zábavná pyrotechnika

13. 9. 2012, 12:08

Zábavná pyrotechnika už zdaleka nepatří jen k silvestru a oslavám příchodu nového roku. Petardy, prskavky, konfety, římské svíce, rakety, kulové pumpy, pochodně, dýmovnice, fontány, sluníčka, lampiony, ohňostroje, a tak dále. Proč si je užívat jen na silvestra?

Zábavná pyrotechnika

Petardy, prskavky, konfety, římské svíce, rakety, kulové pumpy, pochodně, dýmovnice, fontány, sluníčka, lampiony, ohňostroje, a tak dále. Proč si je užívat jen na silvestra? Byla by to škoda. Nabídka zábavné pyrotechniky je tak rozsáhlá, že je možné ozvláštnit a zdokonalit jakoukoli oslavu jak světelnými tak například i zvukovými efekty. Jen vhodně vybrat!

Co největší efekt?

Zábavná pyrotechnika skutečně nabízí téměř nekonečný výběr z variant světelných i zvukových efektů. Stačí jen správně zvolit. Pokud například plánujete veselou a divokou rozlučku se svobodou, večerní zahradní grilování pro spoustu přátel nebo třeba oslavu kulatých narozenin, rozhodně se nijak neomezujte. Klidně sáhněte po velkolepém domácím ohňostroji. Vždyť chcete zábavu, chcete hostům vytřít zrak, toužíte oslavence překvapit. Vystřelujte rakety, římské svíce a pumpy vysoko do vzduchu. Ať všichni vidí a i slyší, že máte co slavit!

Zábavná pyrotechnika doma?

Pořádáte dětskou oslavu přímo u vás doma? Děti milují barvy. Ozvláštněte tedy jejich narozeniny například vystřelovacími konfetami. Zacházení s nimi je jednoduché a především velmi bezpečné. Děti milují, když mohou s "pyrotechnikou" sami manipulovat. S konfetami mohou. Barevné papírky a stlačený vzduch jim nijak neublíží. Vodopád blyštivých papírků nejrůznějších tvarů zaplní ve chvilce celou místnost. Oči dětí se rozzáří!

Lampiony přání

Velmi oblíbenou variantou zábavné pyrotechniky se v poslední době staly takzvané lampiony štěstí nebo také splněných přání. Jedná se o ideální dárek například na narozeninovou party nebo i svatební oslavu. Oslavenec nebo novomanželé vypustí svá nejtajnější přání do vzduchu v podobě nádherně zářícího lampionu. Jeho cestu vzhůru ke hvězdám pak ještě dlouho sledují i všichni pozvaní hosté.

Zobrazení: 83670 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.