Zahradní ohňostroje

Zahradní ohňostroje

13. 9. 2012, 11:43

Zahradní ohňostroje Zahradní ohňostroje jsou jedním z mnoha typů ohňostrojů, které jsou používány většinou při rodinných oslavách a podobných příležitostech a odehrávají se většinou, jak již z názvu vyplývá, na zahradě či na pozemku v blízkosti obydlí.

Zahradní ohňostroje

Zahradní ohňostroje Zahradní ohňostroj bývá většinou skromnější záležitostí než oficiální ohňostroje při příležitosti státních svátků, při velkých sportovních či jiných společenských akcí, jako tomu je na příklad při zahájení či ukončení olympijských her. Je-li takto soukromě oslavována svatba, bývá nazýván ohňostrojem svatebním, souhrnným názvem pro menší ohňostroje bývá ohňostroj domácí.

Zahradní ohňostroje

Nejsme-li na tom finančně tak dobře, že si můžeme dovolit luxus nechat si zahradní či domácí ohňostroj připravit profesionální firmou, zakoupíme si ohněstrojné vymoženosti sami. Pokud nemáme od přírody sebevražedné sklony, spokojíme se raději s průmyslovými výrobky nabízenými v nepřeberném množství a druzích zakoupenými v kamenných obchodech a opatřenými příslušnými bezpečnostními certifikáty. Domácí či zahradní ohňostroj tak lze spustit za několik set až desítek tisíc korun, podle toho, co oslavujeme a kolik jsme za to ochotni utratit.Vlastní ohňostroj na zahradě či doma (samozřejmě z okna nebo z balkonu směrem na volné prostranství) pak může být jednoduchý, sestávající z několika raket nebo složitější, kombinující více druhů a barevných provedení raket a petard. Většina amatérsky pořádaných ohňostrojů působí dost chaoticky a proto je při nákupu nejlepší nechat si poradit, případně i nechat sestavit základní provedení ohňostroje na míru. Na internetu najdeme velmi velkou nabídku firem, zabývajících se ohňostroji a není žádnou hanbou, využít jejich služeb, neboť i tady platí: ohňostroj může být dobrý sluha, ale zlý pán.Vyšším stupněm ohňostrojů jsou pak sestavy, které jsou navrženy a zkonstruovány tak, aby výsledný efekt měl gradující průběh a jejich obsluha bývá většinou automatizována. V oblasti zahradních ohňostrojů pak tyto sestavy patří k finančně nejnáročnějším a jejich zajištění bychom měli ponechat na profesionálech.

Zobrazení: 94853 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Kontakt
Technicky zajišťuje:
WebDoména s.r.o.
Novákových 25/857,
Praha 8, Libeň
IČ: 27407225
DIČ: CZ27407225

Telefon:
+420 284 812 229
+420 608 068 555
+420 775 383 885

E-mail: info@webdomena.cz

Skype: WebDomena
UIN: 63812345

Společnost WebDoména s.r.o. je vedena u rejstříkového soudu v Praze pod C 110711.